Wolf And Human

2. ledna 2018 v 15:18 | Gothic Carol Wolf |  Příběhy
Psal se rok 2025 kdy jsem se setkal poprvé s lidskou rasou byl jsem malý vlčí štěně bohužel mojí matku zabili lovci.
Toulal jsem se asi tyden sám když to vypadalo,že už umřu hlady a žízní tak jsem narazil na jednu malou chatu.
Nevěděl jsem co to je ale i tak jsem tam šel slyšel jsem tam nějaký zvuky a viděl oheň tak jsem se nejdříve bál jsem dost plachý.
V tom mě spatřila krásná mladá dívka a šla opatrně jako by věděla co ma dělat ke mě.
Uklidňujícím tonem na mě volala,že se jí nemusím bát tak jsem taky pomalu přistoupil pohladila mě a já věděl,že to bude kamarádka co mi dá najíst a napít a taky,že ano.
Jmenovala se Carol a měla přítele Siniho Sini byl zrovna pryč když jsem ja se tam oběvil proto Carol řekla budeš překvapení pro Siniho a taky,že jsem byl pořádný překvápko.
Carol mě pojmenovala BlackMoon mě se to moc líbilo a byl jsem rád,že se mě někdo ujal když mi maminka odešla.
Rok se s rokem sešel kdy jsem poznal ještě jednu slečnu to byla ta slešna byla kamaradka Carol říkali jí Rous.
Rous se do mě stejně jako Carol zamilovala a vždy když přišla tak si semnou hrala a mazlila se.
Jednoho dne kdy jsem o kolo naší chatky v horách pobíhal tak jsem slyšel trochu dál v lese nějaký výstřel nebo co Carol a Sini řekly,že asi lovci lovi nebo něco podobneho bohužel se oba spletli.
Ten vystřel byl pro nás tři dost osudný změnil naše životy hlavně život Carol její kamaradka a sestra Rous byla zastřelena.
Carol to nesla dost těžce a dlouho to nemohla pochopit proč a kdo by jí chtěl zabít poprvé i já příšel krom matký o lidského kamaráda byl jsem taky smutný ale pořad jsem měl Carol a SIniho.
Byli to dva roky co nás Rous opustila ale začli jsme být zase 4 protože Carol se narodilo ditě byla to holčička a Carol ji pojmenovala Rous.
Rous rostla ja jsem rostl ale i zaroveň stárnul bohužel když bylo malé Rous 10 let mě bylo 15 což ukazovalo na to,že tu dlouho nebudu a Carol a SIni to věděli a proto než je opustím si pořidili malého sarlossa mě to nevadilo věděl jsem,že místo po mě budou chtít zaplnit.
Byl jsem docela hodně rád,že ho zaplnili malím novím štěnětem už i kvuli malé Rous která přeci taky potřebuje psího kamaráda.
Umřel jsem přesně o půlnoci den v mích narozenin které jsme měl stejně jako Carol 21 květ ano tím se Carol omlouvám,že jsem jí dál takový ošklivý darek k narozeninam. Tak končí jeden příběh člověka s vlka.

Moc vám všem děkuji,že jste si přešetli ten to příběh


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gothic-soul gothic-soul | Web | 3. ledna 2018 v 18:43 | Reagovat

moc povedené

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama