Cat Angel

14. února 2018 v 16:04 | Gothic Carol Wolf |  Příběhy
Byl krásný zimní den veškerá krajina byla krásně zasněžená děti si hráli e sněhustavěli sněhuláky a sáňkovali.
Já na ně vzlížela ze starého opuštěného kostela kde jsem bydlela to bylomoje místo kde mi bylo dobře a byla jse od všeho co mi ubližovalo a vadilo a hlavně jsem tam byla sama.
Jsem sice ještě malé kotě ale bohužel život už teď se ke mě nezachoval hezky přišla jsem o rodiče a musím se životem toulat sama a i jído si schánět sama.
Jednou kdžjsem tak to ležela na parapetu jednoho okna v kostele se tam náhle někdo oběvil sama jsem se divila nikdo tam už léta nechodil.
Byla to krásná divka v černých gothicc šatech s červenými krátkými vlasy.
Vypadala velmi smutná a zoufala a taky hodně zklamaná říkáte si jak já se dostala na okno v kostele když jsou vysoko? jsem černý kočičí padlí anděl.
A tak jsem k té dívce slítla a koukla jsem se jí do očí měl v nich slzy a ruce měla rozřezané až jsem stoho měla husí kůži.
Zeptala jsem se té dívky copak se jí stalo a proč si tak ubližuje? Odpověděla mi,že jí život hodně ublížil a sebral hodně lidí které milovala teď i její nejlepší kamarádku kterou brala jako sestru.
Utřela jsem jí tlapkama slzy a řekla jsem jí tak budem kamarádky my dvě a bude nám spolu dobřeobě jsme zlomené životem a proto si udem rozumět.
Tu kamaradku nestratila,žeby kamarádka umřela prý ale vdala se a už se jí tolik nevěnuje a nepíše jí tolik jako dříve a to jí mrzí a já neboj třeba jen teď po svatbě nemůže má hodně zařizování určitě se to vysvětlí a jak jsem řekla stalo se.
Do kostela přišla další gothic girl byla to ta o které řekla,že její sestra a šla jí vysvětlit proč jí teď nepíše a nevěnuje se jí.
Promiň Rous řekla Carol já se teď stěhovala po svatbě plus jsem těhotná lítam po doktorech odpust mi to.
Obě se obejmuli a mě pak pohladili a začli mi říkat jejich čerý andělský štěstí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emo.Gothic.Queen Emo.Gothic.Queen | Web | 14. února 2018 v 20:02 | Reagovat

Nádherný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama