Kouzelná noc pro nej kamošku a segru

27. února 2018 v 11:31 | Gothic Carol Wolf |  Příběhy

Byla krásná kouzelná zimní noc a já zas se potulovala po hřbitově a lese sama bez přátel a rodiny,

Vzala jsem si sebou jen svůj sešit na kreslení a sešit němmčiny protože nikdy jsem předem nevěděa jestli dostanu můzu na kreslení nebo se budu chtít učit.

Já vím,že učení je jen lidský faktor ale ja se také chtěla učit nectěla jsm jen znát vraždění zvířat nebo lií dokonce já ani zvířata nezabíjela bylo mi jich líto a ja si k nim našla i lásku všichni mí známí a rodina mi říkali,že takto se upír nechová ale ja si žila posvim a neposlouchala jsem je.

Práě v tu mrazivou zimní kouzelnou noc jsem někoho na svém hřbitově potkala byla krásná celá v černé a rudé krátké vlasy.

Stála nad jedním hrobem držela fotku a velice moc plakala chtěla jsem jí zabít ale cítila jsem,že nemohu není totíž tak úplě člověk je něco zvláštního zvláštní energie.

Přišla jsem k ní a zeptala jsem se jí co se jí stalo proč pláče a onažjí odeše někdo moc blýzký a milovaný a ja rozumím ti.

Cítila jsem také z ní,že nemá zrovna v lásce lidi přesně jako já ano zvířatům jsem ubližvat nechtěla a nechtěla jsem je zabíjet ale lidi jsem zabijela ráda a i jsem si to užívala.

Taka jsem se té krásné milé divce představila ahoj jájsem Carol a ty ?

Dívka se ke mmě otočila a řekla já jsem Rous těší mě Rous jí také těílo dokonce jsem viděla jak se snáží o milí a přívětiví úsměv ale moc jíto nešlo tak jsem jí zastavila a řekla jsem jí ať se do toho úsměvu nenutí,že je to zbytečné se do něčeho nutit co nechce v tuchvíli se usmála aniž by se do úsměvu nutila.

Najednou jsme si začli povídat,povídali jsme si celou noc až do úsvitu bylo mi sní příjemně a jí semnou také dokonce bych řekla,že se z nás stali kamarádky.

Rous se mě zeptala jestli tu v noci budu a ja,že ano bývám tu každou noc jsem jí odpověděla Rous odpověděla,že příjde a bude se na mě těšit odpověděla jsem také se budu těšit Rous měj krásný den.

V noci jsme se zase sešli u toho hrobu co jsme se potkali v tu kouzelnou noc ano povídali jsme si takto zas celou noc a bylo tomu pozbytek dalších měsíců a dnů stali se znás opravdové kamarádky Rous a Carol kamaradky napořád vůbec nám nevadilo,že já jsem upír a ona zvláštní energie bylo nám to jedno ani jsme t nevnímali ty naše odlišnosti.

Byli jsme rády,že spolu můžeme travit noci stali se z nás dívky noci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emo.Gothic.Queen Emo.Gothic.Queen | Web | 27. února 2018 v 13:04 | Reagovat

To je nádherný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama