Paranormální Jevy

15. února 2018 v 18:23 | Gothic Carol Wolf |  Blog
Hodně znás ani neví co vše se kolem nás děje a kolik je kolem nás paranormálních jevů.
Někteří na ně věříme a viděli jsme je jiní na ně nevěříme a nikdy jsme nic takoveho neviděli nebo jsme si to vyložili jako halucianci při unavě či požití alkohu a podobně.
Ja sama mam s paranormálními jevy vlastní skušenost a i na ně dost věřím a lákají mě místa kde ví,že můžu paranormální jevy zahlédnout něco jako Branišovský les.
Někdo má i strach z paranormálních jevů což se ani nedivím nikdy nemůžeme vědět co se stane když vidíme nějaký ten jev.
Je spoustu jevů co nám neublíží ale taky je spousta jevů co nám ublížit mohou.
Hodně lidí vidělo ufo hodně lidí vidělo duchy a jiné jevy pronás paranormální jev je vše co nám příjde zvláštní pro naší existenci a není z naší země či naší existencí nemá nic společného.
Říkame tomu paranormální jevy protože to jinak pojmenovat neumíme neumíme třeba říci,že jsou to zbloudilé duše mrtvých či jiný název my totiž ani nikdy nevíme co to je a proto slovo paranormální jevy jsou pronás nejlepším spojením proto co vídáme co není spojeno s naší realitou.
Je hodně dokumentů kde lidi viděli zvláštní jevy které neuměli pojmenovat.
Znám hodně míst kde byli oběvey nějaké paranormální jevy (Branišovský les,Jihlavské katakomby, Místo jménem Pohádka,Ostrov pannek,Les sebevrahů v japonsku,Důl duchů.)
Myslím si,že je málo lidí co se odváží na děsivá a tajemná místa která jsou spojována zparanormálními jevy či jinými děsivými událostmi.
Už jen protože se bojíme toho co by nás tammohlo potkat či velice děsit a nebo se nám tam může i něco stát toho všeho my se bojíme bohužel máme to tak nastavený ale je spousta jedinců co se jen tak nebojí a jdou na tato místa aby je skoumala a zjišťovala zahady a jevy co se taam objevují.
Je někdo zvás kdo viděl nějaké paranormální jevy? nebo se o ně zajímáte tak jako já?
Sama za sebe mohu říci,že já paranormální jevy miluji a jsem ráda,že něco takového je myslím si,že bez takových věcí by jsme se neměli za a čeho bát a za druhé co skoumat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emo.Gothic.Queen Emo.Gothic.Queen | Web | 17. února 2018 v 20:20 | Reagovat

To más naprostou pravdu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama