Vesmír-Mimozemšťané

8. února 2018 v 12:40 | Gothic Carol Wolf |  Blog

Vesmír

Vesmír je pronás známí tím,že víme o tom,že tam najdeme planety mlečnou dráhu či černou díru.
Sama za sebe si ale myslím,že ty planety o kterých víme nejsou všechny určitě tam jsou někde ukryté další a další co my lidé ještě neoběvili vesmír je velká nekonečná galaxie.
Vesmír je vlastně pro nás taková velká záhada vždy se tam může objevit neco nového a kdo ví jestli někde ve vesmíru nežijí nějaké bytosti o kterých mi ani nemáme ponětí.
Já miluji věci které jsou tajemné a záhadné a to přesně je vesmír už jen protože nevíme co vše se v něm ukrývá.

Definice časoprostoru

Je možné si přectavit oddělené časoprostory,každý existuje sám o sobě ale nemohou navzajem spolu komunikovat.
Celá kolekce těchto oddělených prostorů je označována jako mnohovesmír.
Tyto spolu nespojené vesmíry by mohli mít odlišné dimenze a topologie prostoročasu,různé hmoty a energie,různé fyzikální zákony a fyzikalní konstanty,ačkoli takové možnosti jsou v současné době jen spekulativní.

Tu to definici časoprostoru mám prosím z wikipedie.


Mimozemšťané


Mimozemšťané něco co pro nás lictvo je také záhadné a možná i neuvěřitelné,že něco takového může existovat a proto i sami jejich existenci popíráme a nechceme připustit,že tam někde ve vesmíru existu jě neco takového taková bytost co jednou začas zabloudí na naší zem.
Sama za sebe bych řekla,že stejně jako vesmír i mimozemšťané jsou záhadní a tajemní a nevíme co odnich můžeme očekavat je to pronás něco cizího.
Al pojď me si nachvíli přectavit to,že by jsme se s takovou to bytstí měli setkat jak by jsme asi reagovali a jak by reagovali oni?
Bali bychom se více my nebo oni?
Sama za sebe si myslím,že oni by se více báli nás a nebo by ten strach byl stejný a vzájemný tak jako oni jsou pro nás cizí tak imi proně tak jako my chceme skoumat je oni chtějí skoumat nás.
Mnoh lidí vypráví jak vydělo Ufo a tak ale my nikdo kź nás kdo jsme Ufo ještě neviděl tak ani tomu moc nechceme věřit ale já na mimozemšťany věřím a myslím si,že někde vzdáleném vesmíru mají vlastní planetu a tam si žijí tak jako my na naší planetě.
Je spousta filmů o mimozemšťanech ať už hezkých či ošklivých ale co my víme třeba jsou jen a jen podle pravdy ale nikdo to nikdy neřekne protože si myslí,že by ho ostatní brali za bázna protože proto aby jste natočili film či cokoliv jiného potřebujetenějakou inspiraci z reality to si myslím ja sama za sebe.
Nemyslím si,že mimozemšťané jsou zlý jsou jen prostě jiní.
Jednou bych se chtěla setkat s nějakým mimozemšťanem a vědět jak veskutečnosti vypadají protože to my taky přeci nevíme když jsme je nikdy neviděli.
Možná by nám o samotném vesmíru mohli povědět více než víme my sami.
A m bycho a oplátku mohli vypravovat o aší zemi.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stories-of-a-chaotic-mind stories-of-a-chaotic-mind | Web | 9. února 2018 v 16:05 | Reagovat

Já je viděla jspu to svině hrozný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama